BALKAYA GRUP KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Globalleşen dünya ekonomisinde Balkaya grubunun markasının ( Blky ) adından söz ettirmesi bizimde hedefimizdir.

Küresel ortamda rekabet hem ülkeler arasında, hem de şirketler arasında gerçekleşiyor. Ama ülke ekonomisinin başarısı da sonuçta o ülkenin kurumlaşmasına ve şirketlerine bağlıdır. Şirketler başarılı olmalı ki, kazançlarını yatırıma ve istihdama dönüştürsünler; döviz geliri sağlayarak dış ticareti dengelesinler ve kâr ederek vergi hasılatı yaratsınlar.

Bu dönemi “Şirketler Öncülüğünde Ekonomik Kalkınma” ile ifade ediyoruz. Ancak, şirketlerin başarılı olması daha iyi yönetilmelerine ve etkin iş modelleri uygulamalarına bağlıdır. Balkaya grubunun (blky) görevi işte bu temeller üzerine atılmış olup dünden bugüne ve de yarınlarda Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak esas görevimizdir; bu da ancak bütünsel bakış ve uygulamaya dönük yaklaşımla sağlanır.

  • Hiçbir kuruluş bir diğerine benzemez, kendine özgüdür
  • Her kuruluşta büyük sıçrama potansiyeli vardır
  • Providing high quality transportation services to all of our clients
  • Hedef büyük değişimler gerçekleştirmektir
  • Kuruluşların performansı ancak kişilerin gelişimi ile mümkündür
  • Eğitiminözü;öğrenme merakı uyandırmak kendi kendine öğrenme yeteneğini geliştirmek araştırıcılığa sevketmek uygulayarak öğrenmektir.
  • İdeal eğitim, kapsamlı ama kısa sürede uygulanabilecek, esnek, ekonomik ve etkili olanıdır

MİSYONUMUZ

Balkaya Uluslararası Taşımacılık İç ve Dış Ticaret Ltd.şti . Balkaya grubu olarak müşterilerimize temettü ettiğimiz sözlerin en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi için var gücümüzle hep beraber harekete geçeceğimize inanıyorum.

Globalleşen dünya ekonomisinde balkaya grubunun markasının (blky) adından söz ettirmesi bizimde hedefimizdir. Küresel ortamda rekabet hem ülkeler arasında, hem de şirketler arasında gerçekleşiyor. Ama ülke ekonomisinin başarısı da sonuçta o ülkenin kurumlaşmasına ve şirketlerine bağlıdır. Şirketler başarılı olmalı ki, kazançlarını yatırıma ve istihdama dönüştürsünler; döviz geliri sağlayarak dış ticareti dengelesinler ve kâr ederek vergi hâsılatı yaratsınlar.

Bu dönemi “Şirketler Öncülüğünde Ekonomik Kalkınma” ile ifade ediyoruz. Ancak, şirketlerin başarılı olması daha iyi yönetilmelerine ve etkin iş modelleri uygulamalarına bağlıdır. Balkaya grubunun (blky) görevi işte bu temeller üzerine atılmış olup dünden bugüne ve de yarınlarda Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.

Kalite Yönetimi

Balkaya grubunda kalite politikası için egemen olan prensip, tüm departmanlarda tutarlı müşteri odaklı yaklaşımdir.

Bu slogana göre, hizmetlerin güvenilir bir sekilde yerine getirilmesini ve böylece müsterilerimizin beklentilerinin tam olarak karsilanmasini, sürekli olarak büyüyen bir rekabet içerisinde bulunan Balkaya grubunda uzun vadeli basarili büyümesi için gerekli faktörler olarak tanimlamaktayiz.

Kalite yönetimi ile uygulama için gereken prosesleri ortaya koymak ve ilgili hizmetlerin verilmesinde önceden görülemeyecek herhangi engellere karsi derhal ve yeterli bir tepki göstermek suretiyle, müsterilerimizin taleplerini açik bir sekilde tanimlayabilmek kurumumuzun vazgecilezleridir. Planlanabilir sonuçlar yoluyla islemler ve prosedürlerde güvenilebilirlik, güvenlik araciligiyla, müsterilerimizin iyi hizmet alma hakkini garantilemeyi böylece müsterilerimizle olan karsilikli güveni uzun vadede gelistirmeyi arzu etmekteyiz.

Uygulamali, canli kalite yönetiminin temeli, tüm alanlarda yetkin, motive personelimizden olusmaktadir. Sirket yönetiminin personelin her bir üyesinin verimliligi ve sorumluluk hissine duydugu güven hos bir çalisma ortami yaratmakta ve bu da isin sonuçlarina ve müsteri memnuniyeti derecesine yansimaktadir.

Tüm personelin açik iletisimi ve belirlenmis kalite hedefleri, kalite istatistikleri ve degisen piyasa kosullari ile müsteri ihtiyaçlari hakkindaki gerekli güncellemeler hakkinda düzenli olarak bilgilendirilmesi ekip çalismamizin temelidir. Müsterilerimiz için, kalite yönetim sistemini tutarli olarak uygulamayi üstlenmekte ve herkesin kendisine verilmis olan görevleri kalite el kitabi ve kalite talimatlarinda verilmis olan talimatlar uyarinca yerine getirmesini beklemekteyiz.